Menu

Luksus czesania. Złota szczotka do włosów od Balmain Hair


szczotka-balmain-hair.jpgGadżetomania to nie tylko domena mężczyzn. Kobiety również uwielbiają mieć w swoim otoczeniu dużo ciekawych rzeczy, które nie zawsze są do czegoś przydatne. W przypadku Golden Brush od Balmain Hair znajdziemy realne zastosowanie.

Tylko po co komukolwiek miałaby być potrzebna szczotka ze złota?

Golden Brush to luksusowy i wyjątkowy gadżet. Idealnie nada się na ekskluzywny prezent z okazji świąt – dla najbliższych lub dla siebie. Nie bez przyczyny o tym właśnie gadżecie mówi cały świat. W końcu nie często producenci wypuszczają na rynek szczotki do włosów z 24-karatowego złota.

Balmain Hair to jedna z popularniejszych na rynku modowym marek, która uwielbia zaskakiwać. Spod jej skrzydeł często wychodzą naprawdę ciekawe propozycje kosmetyczne i nie tylko. Nie da się zaprzeczyć, że taka właśnie jest złota szczotka do czesania włosów Balmain Hair. Wykonana ręcznie i naprawdę zachwycająca odcieniami złota i czerwieni.

Ta limitowana seria szczotek do włosów dostępna jest m.in. w sklepie internetowym producenta. Jaka jest cena złotej szczotki Balmain? Kosztuje dużo więcej niż perfumy Diora lub Chanel, ale nie powinno to nikogo dziwić. Ma wiele zalet, którym nie sposób zaprzeczyć. Wychodzi na to, że jest warta swojej ceny. Co sprawia, że Balmain Golden Brush to tak luksusowy produkt?

  • Złota szczotka do włosów pokryta jest prawdziwym, 24-karatowym złotem.
  • Każda szczotka Golden Brush wykonana jest ręcznie, z dbałością o detale.
  • To połączenie włosia dzika i nylonowych igieł na czerwonej poduszce.
  • Golden Brush nie tylko rozczesuje, ale też oczyszcza włosy i masuje głowę.

Czy złota szczotka do włosów Golden Brush to skuteczny produkt, czy tylko ciekawy i designerski gadżet? Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, szczotka Balmain Hair działa lepiej niż wiele innych popularnych np. Tangle Teezer.

Nylonowe wypustki Golden Brush od Balmain Hair świetnie masują głowę i pobudzają mikrokrążenie skórne. To natomiast wpływa na przyspieszony wzrost włosów i widoczne ich wzmocnienie. Co więcej, złota szczotka do czesania oczyszcza włosy, bardzo dobrze je rozczesuje i zapewnia długotrwałą gładkość bez elektryzowania i puszenia.

Szczotkę od Balmain Hair dostajemy w eleganckim pudełku z logiem marki. Do zestawu dołączane są dwa mini produkty do włosów: Silk Perfume (50 ml) i Moisturizing Argan Elixir (20 ml).